• piece

    KOMINKI

    KOMINKARNIA

KOMINKI


Marzenia o ciepłej atmosferze i przytulnym domu jeszcze nigdy nie były takie realne. W ofercie posiadamy kompleksowe usługi w zakresie budowy kominków – od pomiaru, aż po wyposażenie dodatków. Nasze kominki to wysoka jakość materiałów i elementów. Dlatego posiadamy bardzo szeroką gamę produktów na paliwo pellet. Jako materiał opałowy, powstały ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem odpadów drzewnych takich jak trociny, wióry i zrębki, ma wartość grzewczą i opałową zbliżoną do drewna. Jego zaletą jest niska wilgotność i niewielka ilość popiołu w czasie spalania. W ofercie dostępnych kominków na terenie Warszawy mamy zarówno wkłady kominkowe, piece wolnostojące, jak i kotły zasilane właśnie tym nowoczesnym paliwem.

Kominek to idealne rozwiązanie jako urządzenie grzewcze, które zapewnia zimą ciepło w całym domu, jednocześnie nie generując kosztów. Na terenie Warszawy nasza firma oferuje kominki z płaszczem wodnym. Dzięki podgrzewanej wodzie zasilającej instalację centralnego ogrzewania jest alternatywą dla kotła na drewno. Inwestycja polega na umieszczeniu dodatkowego wkładu kominkowego wyposażonego w wymiennik, który może również wytwarzać energię na potrzeby układów przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kominki z płaszczem wodnym doskonale współpracują z pojemnościowymi zasobnikami ciepłej wody użytkowej oraz z układami solarnymi.


Przedstawiamy część naszych realizacji kominków. Odzwierciedlają one nasz szeroki zakres używanych materiałów. Współpracujemy z większością cenionych kaflarni i producentów wkładów kominkowych polskich i zagranicznych.

Galeria

Kominki Nowoczesne

Kominki Nowoczesne

Kominki Stylowe (portalowe)

Kominki Stylowe (portalowe)

Kominki Rustykalne

Kominki Rustykalne

Kominki Kaflowe

Kominki Kaflowe

Kominy zewnętrzne stalowe

Kominy zewnętrzne stalowe

Grille zewnętrzne

Grille zewnętrzne

Kuchnie i piece kaflowe

Kuchnie i piece kaflowe

Wizualizacje

Wizualizacje

Portale marmurowe

Portale marmurowe

Kominkarnia


ul. Mazowiecka 13
05-502 Bobrowiec

Godziny otwarcia


Pn - Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 10.00 - 14.00